Poultry:
Grand Champion Hen- Reed Jostes
Reserve Grand Hen- Chandler Hunt
Grand Champion Cock- Chandler Hunt
Reserve Grand Cock- Reed Jostes
Grand Champion Meat Trio- Greg Toohill
Reserve Grand Meat Trio- Michael Toohill
Grand Champion Cockerel- Ty Smith
Reserve Grand Cockerel- Morgan Cisco
Grand Champion Pullet- Ethan Smith
Reserve Grand Pullet- Ty Smith
Grand Champion Other Bird- Austin Hunt
Reserve Grand Other Bird- Bethia Morrell
Champion Egg Production- Gavin Raines II
Prettiest Bird Award- Daisy Miller
Jr. Poultry Showmanship- Chandler Hunt
Sr. Poultry Showmanship- Reed Jostes
Champion Rooster Crowing- Morgan Cisco
Rabbits:
Grand Champion Doe- Kayne Howell
Reserve Grand Champion Doe- Austin Hunt
Grand Champion Buck- Zion Hoffman
Reserve Grand Champion Buck- Kayne Howell
Best in Show- Kayne Howell
Champion Meat Pen- Paul Toohill
Reserve Champion Meat Pen- Greg Toohill
Best 4 Class- Kayne Howell
Best Opposite Sex 4 Class- Kayne Howell
Best 6 Class – Zion Hoffman
Best Opposite Sex 6 Class- Zion Hoffman
Champion My Pet Rabbit- James Toohill
Reserve Champion My Pet Rabbit- Katie Toohill
Prettiest Rabbit- Jasmine Brown
Jr. Showmanship- Josie Huff
Sr. Showmanship- Austin Hunt
Sheep
Grand Champion Ram- Kole Weiss
Reserve Grand Champion Ram- Jalynn Ethington
Grand Champion Ewe- Taylor Crouch
Reserve Grand Champion Ewe- Taylor Crouch
Grand Champion Market Lamb- Kole Weiss
Reserve Grand Market Lamb- Kylie Moubry
Champion Pair Market Lambs- Kole Weiss
Champion Rate of Gain- Kylie Moubry
Reserve Champion Rate of Gain- Kayne Howell
Jr. Showmanship- Taylor Crouch
Int. Showmanship- Kloe Weiss
Sr. Showmanship- Kole Weiss
Champion Wether- Kylie Moubry
Reserve Champion Wether- Kylie Moubry
Champion Market Ewe- Kolby Weiss
Reserve Champion Market Ewe- Kole Weiss
Champion Crossbred Ewe- Jasmine Brown
Swine:
Champion Berkshire Gilt- Brett Young
Reserve Champion Berkshire Gilt- Isabel Pistorius
Champion Chester White Gilt- Ty Smith
Reserve Champion Chester White Gilt- Faith Kiesling
Champion Duroc Gilt- Ethan Smith
Reserve Champion Duroc Gilt- Cole Young
Champion Hampshire Gilt- Davis Howell
Reserve Champion Hampshire Gilt- Drew Stacey
Champion Poland China Gilt- Leah Mills
Champion Spot Gilt- Cole Young
Reserve Champion Spot Gilt- Drew Stacey
Champion Yorkshire Gilt- Brett Young
Reserve Yorkshire Gilt- Emma Pistorius
Champion Crossbred Gilt- Sarah Mills
Reserve Champion Crossbred Gilt- Brett Young
Champion Pair of Gilts- Davis Howell
Champion Berkshire Barrow- Cole Young
Reserve Champion Berkshire Barrow- Davis Howell
Champion Chester White Barrow- Alex Smith
Reserve Champion Chester White Barrow- Faith Kiesling
Champion Duroc Barrow- Davis Howell
Reserve Champion Duroc Barrow- Ty Smith
Champion Hampshire Barrow- Davis Howell
Reserve Champion Hampshire Barrow- Brett Young
Champion Poland China Barrow- Emma Pistorius
Champion Spot Barrow- Charles Schlickman
Reserve Champion Spot Barrow- Emma Pistorius
Champion Yorkshire Barrow- Alex Smith
Reserve Yorkshire Barrow- Kali Walker
Champion Crossbred Barrow- Sarah Mills
Reserve Champion Crossbred Barrow- Leah Mills
Champion AOB Barrow- Jacob Wenke
Jr. Showmanship- Brett Young
Reserve Jr. Showmanship- Emma Pistorius
Sr. Showmanship- Anna Mills
Reserve Sr. Showmanship- Kali Walker
Champion Pair of Barrow- Davis Howell
Reserve Champion Pair of Barrows- Kali Walker
Champion Breeder Feeder Littler- James Ferguson
Grand Champion Gilt- Ethan Smith
Reserve Grand Champion Gilt- Brett Young
Third Place Overall Gilt- Cole Young
Fourth Place Overall Gilt—Drew Stacey
Fifth Place Overall Gilt- Cole Young
Grand Champion Barrow- Sarah Mills
Reserve Grand Champion Barrow- Davis Howell
Third Place Overall Barrow- Cole Young
Fourth Place Overall Barrow- Leah Mills
Fifth Place Overall Barrow- Ty Smith