Local News
CLINTON HIGH SCHOOL
4th QUARTER HONOR ROLL
HIGH HONOR ROLL   A HONOR ROLL   B HONOR ROLL
SENIORS   SENIORS   SENIORS
BATESON, DAMION M.   AYERS, ADDISON M.   ASH, CLARA L.
BURTON, JOSHUA C.   BROWN, TILER M.   ATCHISON, ALEXIS N.
CHANEY, NICOLE S.   CHAPMAN, SIERRA N.   BAKER, AUSTIN L.
DEFEBAUGH, TESSA K.   DEFEBAUGH, TATUM R.   BAKER, DAMEON L.
ETTIEN, SAVANNAH L.   DEVORE, TANNER B.   BENNETT, SAMUEL S.
FATHEREE, MITCHELL D.   EARL, DYLAN G.   CASAREZ, BRENTON A.
FILKIN, MADISON L.   ERVIN, EMILY A.   CONATY, KEEGAN W.
FINFROCK, MEGAN E.   FRIESLAND, ALEXIS M.   COONCE, AIDAN G.
HICKMAN, MAC L.   HENNENFENT, DANYE L.   DWYER, KEEGAN T.
HUSTON, GAGE E.   HENNENFENT, DAYLE L.   FOSTER, ETHAN W.
KANE, JONATHON J.   KERN, TENNYSON R.   HARVEY, BAILEY A.
MAXWELL, KATELYN J.   MAGANA, EDGAR   HAYDEN, GARRETT C.
OVERBEY, KATHLEEN H.   NICHOLLS, CELESTE A.   HIESER, KAYLA R.
PATTERSON, KYLI R.   ORNELAS, CAMERON W.   HOSPELHORN, JACOB S.
REYNOLDS, CHASE A.   POWELL, DALLAS A.   JOHNSON, HALEE M.
SANDERS, OLIVIA J.   REEVES, BRYCE L.   KARR, BLAKE W.
SAULSBERY, ALYSSA M.   SARTIE, JENNA R.   KARR, JOHN C.
SCOLES, KAILEE R.   SMITH, LAUREN N.   LUKACH, ELIZABETH D.
WHITE, MILLIE K.   THAYER, BREANNA N.   MESSENGER, RACHAEL A.
WILLOUGHBY, HANNAH C.   WERTS, MAGGIE K.   MILLER, SAVANNAH L.
WOODS, MARCUS D.       MITCHELL, WELBY J.
        PRUSER, ALLY N.
JUNIORS   JUNIORS   RAUCH, AUSTIN D.
CALVERT, ZAYIN S.   ALSUP, CAMDYN R.   RIVA, JACOB S.
COOPER, TESS E.   BIERBRODT, OLIVIA G.   RUCKER, KESHON
DUPONT-BARLOW, RYTY L.   BRODEN, KATHERINE R.   RYAN, CARTER J.
HICKMAN, CLARA E.   FOSTER, MASON C.   SANDERS, DALTON L.
HOLTMAN, LINDSEY M.   FRYMAN, KAYEDEN S.   SHOBE, LUKE M.
KNAPP, JAMAICA M.   HENSON, GILLIAN C.   SMITH, DALTON T.
LONG, BRANDON J.   HICKS, SARAH V.   THRASHER, MEGAN C.
LUX, EMMA R.   JAMES, ANNMAREE E.   TURNEY, WYNN J.
MILLS, ANNA N.   KINDER, ALLISON R.   WADE, JACOB A.
MURPHY-LEACH, JORDAN M.   LINDQUIST, CHRISTINE L.   WARREN, HALLE L.
POLEN, ZOIE J.   LONG, DEREK A.   WATERS, SOPHIA R.
STURGEON, KAITLIN E.   LOWE, JESYKA D.   WERTZ, EMMA N.
TOOL, AMANDA R.   MCGHEE, ANDREW L.   WESTFALL, SETH S.
UNDERWOOD, SYDNEE E.   OVERTON, MATTHEW A.    
WORKMAN, CLAUDIA L.   PATELSKI, KADY A.   JUNIORS
    PATTERSON, KANE J.   ANDERSON BRISTOW, RAYANNA M.
SOPHOMORES   PATTERSON, KYLE A.   ARMSTRONG, MACKENZIE A.
BURKE, TORI L.   PETERSEN, LOGAN J.   BENTON, OLIVIA J.
BURTON, CODY W.   PRUSER, RILEY M.   BOUGHTON, GRACIE M.
CARTER, KRAYTON C.   RICH, SAMUEL M.   BRODEN, LAUREN M.
DEMPSEY, JACKSON R.   STEVENS, MADELYN J.   BUZICK, HALEY J.
EARL, OLIVIA N.   STONE, ABIGAIL M.   CASE, CALLAHAN W.
FABRIS, SARAH E.   TAYLOR, EMILY N.   CHAMPLEY, CALLIE R.
FRIESLAND, KAYLA B.   TORBERT, JAKE R.   CHAPMAN, JOSEPH A.
HALE, IAN W.   WARGEL, KINSER P.   CONN, JUSTICE N.
MAIER, ELIZABETH G.   WILLIAMS, HANNAH C.   DUNCAN-SAVAGE, WILLIAM J.
MCKINSEY, HALEY A.   WITTE, GENESIS G.   FOUGHT, KAITLYN E.
MONTGOMERY, KARA N.   WOOD, EVELYN M.   GLIDDEN, GABRIELLE F.
REEVES, BRETT K.       GOERGEN, CASEY E.
RHODES, NATALIE A.   SOPHOMORES   GREEN, JACALYN D.
ROBBINS, HAYLEIGH A.   ARNOLD, GRACE K.   HAYNES, PEYTON D.
SCHLESINGER, DESTINY K.   AUGHENBAUGH, ETHAN C.   HOOPS, MADELYN J.
STAUFFER, MAX C.   BENTON, LAURA R.   HORN, TRENT A.
STERR, KAYLA I.   BRENNAN, TY D.   JORDING, JARED A.
SVENDSEN, SEAN E.   CRUTCHFIELD, MARIAH L.   KUNTZ, KAITLYN E.
TURNEY, PAYNE E.   ETTIEN, RAVEN L.   LYONS, AMELIA J.
WAYNE, GARRETT D.   GREEN, DARCY C.   MCGHEE, ERIN T.
WILLIAMSON, SKYLER H.   HEMPHILL, BRIAUNA T.   MORSE, JACOB W.
    HORN, TYLER D.   NELSON, BENJAMIN J.
FRESHMEN   IJAMS, CORRIE   NORTH, ALYVIA S.
BARGER, BREANNA M.   KAUFMAN, MCKAYLA L.   OSORIO, AMAIRANI I.
BEEBE, CASSIE R.   LEBLANC, TRISTA C.   REYNOLDS, CHRISTIAN A.
BLACK, ETHAN C.   MAGANA, LENSLY   RICHARDS, BAILYN I.
CLIFTON, SAVANAH N.   MAXWELL, CLAIRE H.   SCHEID, NICOLE B.
HICKMAN, ZEKE C.   NEWMAN, ALEC B.   SHAW, ALEXANDRIA F.
KAUFMAN, MIA L.   NORD, ELSIE M.   STARK, AUDREY R.
MESSENGER, JACOB W.   OCAMPO, SARAH   THOMAS, MYA N.
NORD, INGA P.   PHILLIPS, JACOB A.   THOMAS, REID J.
OVERBEY, BETHANY K.   POLEN, JOSEPH E.   THOMPSON, PATRICIA J.
PAGEL, ANDREW J.   RICH, JAYDLYNN A.   WERTZ, RUSTIN D.
PAKIDIS, ROBERT T. JR   SANDAGE, EMILY R.   WHEELER, MERSADES V.
RANSDELL, DEANN M.   SCOTT, ARYN E.    
SWARTZ, RAYA L.   SLOAT, PRESTON A.   SOPHOMORES
TAYLO, LYDIA M.   TRUMMEL, JASMYNE S.   AGUILAR, AUREANNA N.
TAYLOR, KADENCE T.   WADE, EMILY P.   ALEXANDER, MACY B.
TORBERT, ALEXA P.   WEST, TYLER M.   BATESON, ELIZABETH G.
VALENCIA, JUAN   WOLFE, JACOB M.   BATESON, JORDYN C.
WITTE, JACOB D.   WOODBURY, DELANEY R.   BOND, EVA M.
WORKMAN, CORDELL J.       COOPER, CONOR W.
    FRESHMEN   COX, THEODORE M. JR
    CERVANTEZ, ARIANNA A.   CROSS, BRADEN D.
    CHIPMAN, JENNA B.   DAKE, CASSIDY R.
    EADS SNYDER, FAITH E.   DEAVERS, EVAN L.
    HENSON, NATALIE G.   GUILLIAMS, GAGE J.
    HUSTED, CONNER R.   HARDWICK, LUCAS D.
    JEWETT, BROOKE R.   HENDRIEX, TERRY L.
    LYONS, MICHAEL W. JR   HOLT, MASON E.
    PAGE, EMILY M.   HOSPELHORN, BETHANY G.
   

SMITH, KASEY D.

WEISS, KOLBY

  ISHMAEL, ABBY L.
    WOLFE, BRENNEN J.   KORNEMAN, ELLA G.
        LANE, KIMBERLY F.
        LANG, TREVOR M.
        MARTIN, HUNTER M.
        MCCAMMON, BRANDON L.
        MEARIDA, CHLOE M.
        NICHOLLS, ASTASIA C.
        ODANIELL, ETHAN L.
        OSWALD, MICHAEL S.
        OVEROCKER, KAELA M.
        PEAVLER, CODY E.
        QUINN, TRAVIS A.
        RAMIREZ CASAREZ, LETICIA
        SOLIS, EDGAR E.
        SPALDING, DALTON M.
        STACEY, DREW D.
        TAYLOR, KYLE S.
        TAYLOR, LONI J.
        THORNE, DAMIEN A.
        THORNE, MAKAYLA R.
        TRIMBLE, ALEXIS C.
        TURNER, JESSICA A.
        WELCH, CLAYTON R.
        WILSON, GRANT
         
        FRESHMEN
        ATKINS, BENJAMIN J.
        BALDASSARI, VINCE L.
        BLANKENSHIP, JAYDA N.
        BUGGAR, KYREN S.
        BURKETT, SABRINA M.
        CHITWOOD, SELAH M.
        DEERWESTER, ALEXANDER K.
        ECKROTE, BRYANNA S.
        GRIFFITH, LYRIC S.
        HARPER, ABBY K.
        HOOKER, REECE W.
        KARR, MACKENZIE J.
        MAPLE, ADYLYNN J.
        MCCORMICK, KAIDYN I.
        MCCUE, MARGARET E.
        MOORE, ANNA E.
        MURPHY, ALYSSA M.
        PETERSEN, OLIVIA L.
        PRUSER, KARLEE M.
        RODAS, KEVIN J.
        ROTH, AINSLEY I.
        SANDERS, TRENTON E.
        SCHMID, CARSON R.
        SHAFFER, HAVEN T.
        SHANKS, ALAXIS J.
        SMITH, EMILY M.
        TIMERMAN, TANNER
        WOODS, EVAN D.
        YOUNG, COLE G.
        ZOMBRO, BAYLEE N.

 

Local Weather - Sponsored By:
 
Townhall Top of the Hour News

 

SRN News