HIGH HONOR ROLL
SENIORS
CORTEZ, ANIYA E.
COX, ASHLEY M.
DALTON, NOAH E.
DOUGLAS, ADDISON R.
FABIAN, JULIANNA T.
FOSTER, AMBER D.
FRIESLAND, KELSEY N.
GRAVES, DAWSON W.
GUERRERO, LESLEY M.
HELFAND, ALYVIA A.
HOLT, CHYNEAH R.
HUMBLE, HEIDI B.
KOEPPEL, MAKAYLA R.
MICHAEL, BIONCA L.
MOSER, DREW E.
RAMIREZ, KARLA A.
REEVES, BROOKE L.
REYNOLDS, CARLY K.
STANEK, MIRANDA
TAYLOR, KYNDALL R.
WHEELER, DENSIL L.
YOUNG, ELLIE S
JUNIORS
BALL, JAMES L. JR
BARRINGER, JOHN A.
BEEBE, ADYSON V.
BELL, DALTON K.
BROWN, AVARIE M.
CAHILL, LYDIA G.
CAMPOS CAZORLA, GISELA
CICENAS, ALEXANDER E.
DUKE, GRACE R.
EARLE, CARLEY
FILKIN, REGAN K.
GOEBEL, KATE E.
HARRIS, KADEN M.
HEMPHILL, AMERIE T.
HERNANDEZ, LUZ I.
HITCHINGS, ASHER S.
HOLLAND, SOPHIA M.
HOWARD, JAQILYNN C.
MORRISON, BRIELLE A.
RODRIGUEZ, AUDREY M.
SCHICK, CONLEY A.
STEWARD, ELLA A.
THRASHER, TALAN S.
WEST, MCKINLEY G
SOPHOMORES
ATTEN, EMILY C.
BAKER, ELAYNA W.
BAZER, EMILIE E.
BOW, ALEXIS C.
BRINKOETTER, SIENNA H.
BROWN, PAISLEA M.
CLUVER, LILAH G.
COLE, MADISON M.
DANIELS, PARKER D.
DEMPSEY, CLARA J.
FATH, JAYLENE S.
FENTRESS, RILEY M.
GOERGEN, SLOANE M.
HART, EMMA T.
HAYNES, ALIVIYAH M.
HILTON, ARIANNA N.
KORITZ, ABEL J.
MANNING, JACKSON J.
MILLS, LEAH E.
MORGAN, MCKEGAN E.
MOSER, ABIGAIL D.
NEWBERG, LOGAN J.
NOTARO, REED C.
PINE, RYAN W.
POTTS, ZACKARY T.
RAUCH, AIDEN J.
REXSHELL, OWEN P.
RHODES, NOLAN E.
SCHICK, MABREY A.
SMITH, AVERY L.
STAMP, RUSSELL U.
THOMPSON, ANELISE I.
TURNEY, JARRETT W.
VAN ZEE, ABBY J.
VISINIA, LEILANI L.
WILSON, BROCK J.
WRAGE, HALLE E.
WRIGHT, DYLLON R
FRESHMAN
APPLE, LOLA C.
BENSON, JOURNEE L.
BLACKLIDGE, MAKAILAH A.
BOSTIC, COLLIN I.
CARTER, BRILEY R.
CHRISPEN, SHAWN M.
COTHERN, CARTER W.
DILLON, CARSON D.
DOUGLAS, GRADY M.
DROKE, JUSTIN O. JR
FATHEREE, AVERIE R.
FINCH, KOLTEN H.
GOEBEL, BENJAMIN D.
HARDWICK, KEARINGTON L.
HARWEGER, CURTIS A.
HEINLEN, JACOB F.
HILL, ELLA A.
HOLLAND, ALEXANDER M.
HOLLAND, AUDREY L.
HUMBLE, HADLEY R.
IRVIN, BRAYDEN R.
JONES, NICODEMUS D.
LORD, JOIELLE P.
MCGLASSON, WYATT A.
MCKINSEY, PAYTON A.
MOORE, CAMRON M.
MORGE, PATRICK E.
NICHOLS, ALAINA M.
NICHOLS, COOPER D.
PARRISH, KHLOE E.
PERHAY, ISABELLA J.
PROTHERO, SAWYER D.
RAMIREZ, ISRAEL
SCHICK, PAISLEY A.
STANEK, MASON A.
TOOHILL, AUDREY L.
TRIMBLE, SETH R.
TROUTT, SIRENA E.
WADDELL, MADISON F.
WATERS, HUDSON D.
WHEELER, MICAH A.
WHITESIDE, TANNER R.
WILHAM, HALEY M.
A HONOR ROLL
SENIORS
ARMSTRONG, ASHLEY L.
BARTON, KYLIE J.
CLUVER, BROOKS W.
CORNWELL, KAYLEE M.
DEAVERS, ELIZABETH R.
DOWNS, ISABELLA M.
GRAHAM-INGRAM, TRENTIN A.
HERNANDEZ, XAVIER
HOWELL, DAVIS J.
KORITZ, ADELINE L.
LARSON, NORA E.
MESSENGER, MATTHEW R.
MILLS, SARAH S.
NEWBERRY, BROCK C.
PATTERSON, CONNOR W.
POTTS, TRISTIN T.
QUICK, ZOE E.
ROBERTS, CURTIS D.
SKANDERA, PAIGE N.
STEPHENSON, ISIAH T.
TOOHILL, AIDEN J.
JUNIORS
AKEMAN, JADON I.
ANAYA, NOEL B.
ANDERSON, TAYLOR
BOYSEN, NOAH X.
BREWER, ADDISON B.
BUGNER, TIMOTHY D.
ETTIEN, BRODIE L.
FINCH, BRADEN F.
GODBEY, TAYLOR L.
HELFAND, ALANIA G.
JILES, CHRISTIAN R.
LEIMBACH, EMELIA L.
LEONARD, MADDISON L.
MANDRELL, CYNTHIA M.
MARTIN, MARGARET J.
MOORE, ALEXANDER J.
PASTORE, PIPER G.
POWELL, HANNAH E.
PROTHERO, ADDISON A.
ROBERTS, ADAM D.
SCHACKMANN, WYATT A.
WEBB, JACK D.
WEST, TEEGAN A.
WILLIS, WYATT G.
WOOD, ALEXANDER S.
SOPHOMORES
ADAMS, LINCOLN J.
AHLERS, FAITH R.
ANDERSON, CARLY
COSTELLO, MASON R.
DURBIN, KIERRA E.
GOAR, OLIVER L.
GRAVES, KEATON R.
HAND-SPELLMAN, EMALEIGH E.
HOFFMAN, ISABELLA N.
HUNTER, SKYLEA L.
KEAGLE, NATALIE S.
KILSON, NOAH J.
KOYAK, MILEY J.
LYONS, REESE E.
MENDOZA, MIGUELANGEL
MINER, NOAH S.
NAPE, JOSHUA
REMPE, AUSTIN T.
RHOADES, BAILEY R.
SMOCK, JONATHAN M.
STEWART, JOLEENA V.
TIMMONS, WYATT J.
WALKER, GABRIEL R.
WILLIAMSON, SAVANNA P.
WOODS, MARK T.
WUNSCH, ETHAN M.
FRESHMEN
ANGEL, VAN A.
BLAKELY, JOSIE A.
BOSTIC, CARTER J.
BRAGG, DELAINI J.
BURTON, WYATT C.
CARTER, ETHAN W.
CASAREZ, DAEVINY J.
COSTA, CHRISTIAN A.
DEERWESTER, LILA L.
DEVALLE, HOLLAND
DEVORE, VANESSA A.
DOUGLAS, ASHTON M.
GODBEY, HAILEY L.
GUNDY, BRIANNA M.
HEWERDINE, JACOB T.
JONES, CAITLYNN R.
JONES, DESTANEY L.
MILLER, LAYNE D.
NAXI, DIANA M.
OLICHWIER, GRETCHEN D.
RAMIREZ, KAILEE
REED, OLIVER M.
RETZER, SEAMUS P.
RYAN-HAWKINS, OLIVIA M.
SIMMONS, JAYDON M.
SMITH, JAYSEN M.
STAMP, SUEZETTE L.
SUMMERS, ADDISON G.
THOMS, DALTON J.
UTTERBACK, GRIFFIN R.
VELEZ-NOBLE, JOZLIN E.
WHITE, BRIGGS M.
WOOLDRIDGE, SAMUEL G.
WYATT, CADENCE B.
B HONOR ROLL
SENIORS
BASS, NOAH D.
CARTER, MACY M.
CHISU, FEDERICO
CHITWOOD, AVERY M.
FATHEREE, JORDAN M.
FOEHR, LEAH M.
FULMER, ETHAN M.
HALL, ASHLEIGH
HEREDIA, HANCY I.
HOOKER, JONAH A.
HUSTED, LAUREN A.
JILES, GAVEN A.
MCINTIRE, PORTER R.
MOLITORIS, MACKENZI L.
NICHOLLS, BRIANA K.
PARSON, CARLYE A.
POLLOCK, KRISTIANNA H.
QUINONES, AUSTIN J.
SLOAT-SHANNON, TRENTN L.
SPAUGH, DAKOTA M.
STAPLETON, RYAN N.
SUTTON, ERIC
VILLANUEVA, MIA G.
JUNIORS
ADAMS, RILEY B.
ARMSTRONG, NATHANIEL J.
BALES, TYLER J.
BARNES, SIERRA E.
BROWN, ANDREW J.
CONSTANCE, WYATT G.
DAM, AIDEN S.
FATHEREE, NATASHA L.
FLORES, SHIRLEY
FORD, KAYLEE R.
FORTUNE, AUSTIN A.
HALE, MELISSA R.
HENDRIX, LILLIANNE D.
HIBBARD, KRISTIAN T. III
HUMES, ARIANA J.
JAMESON, COLIN D.
KRIT, KENEDY R.
LORD, AMIA B.
MADSON, AMELIA D.
MCCUE, BRANNON J.
MILTON, DELANEY M.
MONKMAN, IAN G.
NICHOLLS, CADEN J.
RETZER, MARK E.
REYNOLDS, JONATHON A.
RICH, JOESEF J.
RINGER, DUSTIN R.
RODRIGUEZ, ADRIAN
ROE, JADELYNN J.
SANDERS, EMMA
SENTERS, DESTINY E.
SOBERALSKI, ELIJAH M.
THAYER, DAWSON E
TREAKLE, IVORI B.
VELEZ-NOBLE, ALEXIS E.
WAGERS, RYLAN J.
WALKER, COLTON J.
WALSTON, LOUIS E.
WESTBROOKS, ANTHONY A.
WILLIAMS, EMMA M.
SOPHOMORES
ALEJANDRO, MARLY
ALEXANDER, JACKSON F.
ATCHISON, NATALIE D.
BASS, JOSHUA K.
BATESON, JOSHUAH D.
CARTER, CAMERON J.
CLARK, SANDRA
DASH-WILLIAMS, JORDAN K.
DAUGHTREY, KEAGAN A.
FENTRESS, COLE C.
FITCH, LUTHER L.
GENTRY, GRAYSON K.
GENTRY, JOHN R.
GUERRERO, EILEEN
HARRIETT, TRINITY J.
HARVEY, SHANE P.
KOYAK, MADDISON J.
MESSENGER, SARAH E.
PARSON, JESSIKA-LEE I.
REYNOLDS, JAXON L.
RILEY, ADRIEN M.
SCOTT, PHOENIX J.
TAYLOR, KIMBERLY A.
TAYLOR, SABLE
VELAZQUEZ, ASHLEY
WEBB, SOPHIE L.
WHITLOCK, JAKOBE M.
WOODS, TRISTAN M
FRESHMEN
BAKER, LUCAS A.
BATESON, AVONLEE M.
BIALESCHKI, LOGAN J.
CORNWELL, MITCHELL D.
DALLAS, ALORAH R.
GAZELLE, BENJAMIN L. JR
HAYES, KYE M.
HEREDIA, SAMUEL Y.
KAUFMAN, ROWEN J.
KLEIN, GAVIN J.
LOVELL, LOGAN E.
NECESSARY, KENDALYN D.
OBRIEN, ALEXANDRIA H.
PARRISH, KATE A.
RETZER, JOSEPH A.
RIDER, SOPHIE M.
ROE OCHELTREE, VIOLET A.
SANDERS, JADYN D.
SHANHOLTZ, MORGAN L.
SICKLES, SIERRA N.
SLAY, GABRIEL M.
WHITEHOUSE, KAYLN M.